RedirectController :: urlRedirectAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Symfony\Bundle\FrameworkBundle\Controller\RedirectController::urlRedirectAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.dev" |
| _route | "_profiler" |
| _route_params | [ "path" => "/_profiler/e792be" "permanent" => true "scheme" => null "httpPort" => 80 "httpsPort" => 443 "token" => "e792be" ] |
| _stopwatch_token | "6a21f4" |
| httpPort | 80 |
| httpsPort | 443 |
| path | "/_profiler/e792be" |
| permanent | true |
| scheme | null |
| token | "e792be" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| connection | "Keep-Alive" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 15.2; rv:133.0) Gecko/20100101 Firefox/133.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 02 May 2026 01:57:05 GMT" |
| location | "https://rad-sdsc.ucsd.edu/_profiler/e792be" |
| x-debug-token | "4fc1f1" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 15.2; rv:133.0) Gecko/20100101 Firefox/133.0" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "93.222.37.245" |
| REMOTE_PORT | "54792" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1777687025 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777687025.4701 |
| REQUEST_URI | "/_profiler/e792be/" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "afVZ8XcAOeoQPNk5JrUnUgAAABE" |