n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "cb5a75" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/javascript, application/javascript, application/ecmascript, application/x-ecmascript, */*; q=0.01" |
| accept-encoding | "gzip" |
| connection | "close" |
| cookie | "dnn_IsMobile=False; DNNPersonalization=<profile><item key="name1: key1" type="System.Data.Services.Internal.ExpandedWrapper`2[[DotNetNuke.Common.Utilities.FileSystemUtils],[System.Windows.Data.ObjectDataProvider, PresentationFramework, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35]], System.Data.Services, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089"><ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"><ExpandedElement/><ProjectedProperty0><MethodName>WriteFile</MethodName><MethodParameters><anyType xsi:type="xsd:string">C:\Windows\win.ini</anyType></MethodParameters><ObjectInstance xsi:type="FileSystemUtils"></ObjectInstance></ProjectedProperty0></ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider></item></profile>" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/136.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-requested-with | "XMLHttpRequest" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 14 Mar 2026 04:49:45 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Frad-sdsc.ucsd.edu%2F__%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fwebapps%2FFellowshipApplication%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "5b4faa" |
| x-debug-token-link | "https://rad-sdsc.ucsd.edu/_profiler/639f23" |
| x-previous-debug-token | "639f23" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| DNNPersonalization | "<profile><item key="name1: key1" type="System.Data.Services.Internal.ExpandedWrapper`2[[DotNetNuke.Common.Utilities.FileSystemUtils],[System.Windows.Data.ObjectDataProvider, PresentationFramework, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35]], System.Data.Services, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089"><ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"><ExpandedElement/><ProjectedProperty0><MethodName>WriteFile</MethodName><MethodParameters><anyType xsi:type="xsd:string">C:\Windows\win.ini</anyType></MethodParameters><ObjectInstance xsi:type="FileSystemUtils"></ObjectInstance></ProjectedProperty0></ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider></item></profile>" |
| dnn_IsMobile | "False" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/javascript, application/javascript, application/ecmascript, application/x-ecmascript, */*; q=0.01" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_CONNECTION | "close" |
| HTTP_COOKIE | "dnn_IsMobile=False; DNNPersonalization=<profile><item key="name1: key1" type="System.Data.Services.Internal.ExpandedWrapper`2[[DotNetNuke.Common.Utilities.FileSystemUtils],[System.Windows.Data.ObjectDataProvider, PresentationFramework, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35]], System.Data.Services, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089"><ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"><ExpandedElement/><ProjectedProperty0><MethodName>WriteFile</MethodName><MethodParameters><anyType xsi:type="xsd:string">C:\Windows\win.ini</anyType></MethodParameters><ObjectInstance xsi:type="FileSystemUtils"></ObjectInstance></ProjectedProperty0></ExpandedWrapperOfFileSystemUtilsObjectDataProvider></item></profile>" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/136.0.0.0 Safari/537.36" |
| HTTP_X_REQUESTED_WITH | "XMLHttpRequest" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "64.52.80.240" |
| REMOTE_PORT | "33874" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1773463785 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1773463785.3642 |
| REQUEST_URI | "/__" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "abTo6fuXi3him@1QL8Q83AAAAAE" |