ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip,deflate,br" |
| connection | "Keep-alive" |
| cookie | "PHPSESSID=enkq4okqvnjt6clbe64oartojd" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| referer | "https://www.google.com/search?hl=en&q=testing" |
| user-agent | "User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; 360SE)dG3cRlQt" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-requested-with | "XMLHttpRequest" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 13 Apr 2026 02:44:32 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Frad-sdsc.ucsd.edu%2Fmanual%2Fvhosts%2F%22%20%28from%20%22https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fsearch%3Fhl%3Den%26q%3Dtesting%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fwebapps%2FFellowshipApplication%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "6c5d0d" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "enkq4okqvnjt6clbe64oartojd" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/usr/share/httpd/manual" |
| CONTEXT_PREFIX | "/manual" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip,deflate,br" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-alive" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=enkq4okqvnjt6clbe64oartojd" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_REFERER | "https://www.google.com/search?hl=en&q=testing" |
| HTTP_USER_AGENT | "User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; 360SE)dG3cRlQt" |
| HTTP_X_REQUESTED_WITH | "XMLHttpRequest" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "23.94.187.122" |
| REMOTE_PORT | "44030" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1776048272 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1776048272.0549 |
| REQUEST_URI | "/manual/vhosts/" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "adxYkHNQTb8L3IKcdcN1LAAAAGE" |
Parent Request
Return to parent request (token = 894d33)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "966424" |